Amonija sulfāts / (NH4) 2so4/amonija sulfāts mēslošanas līdzeklis/amonija sulfāts lauksaimniecība/sulfāts

Pamata informācija
 • Modeļa Nr.:Amonija sulfāts

 • Presei ierakstiet:Ātrās

 • Tips:Komposta

 • MF:(Nh4) 2so4

 • CAS Nr.: 7783-20-2

 • Specifikācija:SGS

 • HS kods: 31022100

 • Klasifikācija:Slāpekļa mēslojums

 • Izskats:Powder

 • Tīrība:: N 20.5-21 %

 • Appreance:Kristāls, granulu

 • Preču zīme:QingZhouHuaShun

 • Izcelsme:ShanDong Ķīna.

Produkta apraksts
Iepakojuma andamp; piegādes
Iepakojuma detaļas:Iepakotas austs PP maisi ar filmu PE ieliktni. Neto svars katrā maisā: 50kgs vai 25kgs vai 1000kgs Jumbo maiss
Piegādes detaļas:15 dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas


Specifikācijas
1. krāsas: Balts vai pelēkbalts
2. slāpekļa saturs:: 21 % min
3. programma: Minerālmēslu, lauksaimniecības, rūpniecības


Amonija sulfāts mēslošanas

LIezīmes:
Amonija sulfāts (NH4) 2SO4 ir neorganiskās sāls ar anumber komerciāliem lietojumiem. Visbiežāk ir tik asoil mēslojumu. Tajā ir 21 % slāpekļa kā amonija katjonu un 24 % sēra kā sulfāts anjonus.

LMinerālmēslu lietošanas
Amonija sulfāts primārā izmantošana ir kā afertilizer sārmainās augsnēs. Augsnē ir izlaidusi amonija jonu un formas neliela summa, skābes, pazeminot pH līdzsvaru augsnes, vienlaikus veicinot būtisku slāpekļa augu augšanai. Amonija sulfāts izmantošanu lielākais trūkums ir tās zemu slāpekļa saturu attiecībā pret amonija nitrātu, kas paaugstina transportēšanas izmaksas.
To izmanto arī kā lauksaimniecības smidzināšanas palīgvielas ūdenī šķīstošo insekticīdi, herbicīdi un FUNGICĪDI. Tur tā funkcijas saistās dzelzs un kalcija katjonu, kas ir klāt gan labi ūdeni un augu šūnās. Tā ir īpaši efektīva kā palīgvielas 2, 4-D (amīns), glifosāts un glufozinātamonija herbicīdu.
Amonija sulfāts tiksies īstermiņa sēra deficītu kultūrām un ganības, ražas kvalitātes prasībām vai ganību uzturēšana sēra prasībām.
Granulētā amonija sulfāts ir iesaka aramzemes un zemkopības situācijas, tvertnes piepilda un drrilling sēklas. Tas tiek izmantots Cropmaster, Ammo 31 un Ammo 36 maisījumiem.
Amonija sulfāts standarta ieteicams pastorāle maisījumi un apraides.

Laboratoriju vajadzībām
Bioķīmija, amonija sulfāts nokrišņu ir vienkāršam metode proteīnu attīrīšanas selektīvu nogulsnējot; Amonija sulfāts ir ļoti labi šķīst ūdenī, un lai varētu veikt ļoti koncentrēts risinājumus, kas var andquot; sāls outandquot; olbaltumvielas, izraisot to nokrišņu daudzums noteiktā koncentrācijā. Tas nodrošina aconvenient un vienkārši līdzekļi, lai fractionate komplekss olbaltumvielu maisījumi. Kā, piemēram, amonija sulfāts tiek arī uzskaitīti kā sastāvdaļa daudzu Amerikas Savienotajās valstīs vakcīnām katrā centrā slimības kontrolei.
Pārtikas piedevas
Kā piedevu afood, amonija sulfāts uzskata, parasti atzīst par nekaitīgām (GRAS) ASV pārtikas un zāļu pārvalde un Eiropas Savienībā tas ir iecēlusi Enumber E517. To izmanto skābuma regulētājs, milti un maizes.
Citi izmantošanas veidi
Neliela mēroga citus amonija sāļi, īpaši amonija persulfate sagatavošanā izmanto amonija sulfāts.
Amonija sulfāts, smagais ūdens (2H2O) piesātināto šķīdumu izmanto kā ārēju standartu sērs (33S) KMR spektroskopijas maiņas vērtība ir 0ppm.
Amonija sulfāts ir arī izmanto daudz rīkotos diamonija fosfāts liesmas slāpētājas kompozīcijas. Kā liesmās nedegoša viela, tas pazemina materiāla sadedzināšanas temperatūra, maksimālais svars zaudējumu likmes samazinās un izraisa palielinātu ražošanas atliekas vai char. Sajaucot to ar amonija sulfamate var uzlabot tās liesmas slāpētājas efektivitāte.
Amonija sulfāts tika izmantots kā awood konservantu, bet jo tā higroskopiskā raksturu, šo izmantošanu lielā mērā pārtraukta sakarā ar saistītās problēmas ar metāla aizdari koroziju, trīsdimensiju nestabilitāti, un pabeigt nepilnības.
Programmas kursi un konsultācijas

Izplatīšanās faktiskās likmes būs atkarīgs no saimniecības tipu, klimata, produktivitātes un augsnes tipu. Augsnes testēšana un mēslošanas plāni ir pieejami nodrošināt jūs izmantojat pareizo produkta pareizo kursu. Zvaniet mūsu klientu centra informāciju.

No amonija sulfāta amonjaka iztvaikošanu ir ļoti zems, salīdzinot ar urīnvielu, tādēļ programmas laiks ir elastīgs.

Tīras iekārtas pēc to izmantošanas, lai novērstu koroziju. Amonija sulfāts var glabāt pār aseason, tik ilgi, kamēr tas tiek glabāts acool, sausa, labi vēdinātā apgabalā.

Produkta nosaukums

Amonija sulfāts

Citi nosaukumi

Amonija sulfāts, AS, SOA (amonija sulfāta), SA, Amsul, AMS, amonija Sufaat

(MF) Molekulārā formula

(NH4) 2SO4

Molekulmasa

132.14

CAS Nr.

7783-20-2

EINECS Nr.

231-984-1

HS kods

31022100

Funkcijas


Viegli šķīst ūdenī, nešķīst spirtā, acetonu, var reaģēt ar sārmiem un atlaidiet amonjaka gāzi.

Higroskopiskā, viegli kļūt barojot pēc mitruma absorbcija
SmaržaNeliela amonjaka smaka


Parametri

Standarta

pamatojoties uz GB535-1995

Testa rezultāts

Izskats

nav redzama

mehānisko piemaisījumu

nav redzama

mehānisko piemaisījumu

Slāpeklis (N) saturs %;

20.5

20.8

Mitruma (H2O), %;

1.5

1.0 (sausām dūmgāzēm)

Bezmaksas acidity(H2SO4), %;

0.2

0.18
Laipni lūdzam sazināties ar Ms.Summer

Mājas lapa:http://www.chinaammoniumsulfate.com

Tel:86-0536 15621420172-3299000

E-Mail:http://www.chinaammoniumsulfate.com