Amonija sulfāts: Labumu vides stabilitātes

Gada 11. decembrī, amonija sulfāts tirgus stabils. Shanxi amonija plašu cenu 500 ~ 550 juaņa (t cena, pašu zemāk), salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi pieaug 30 ~ 50. Šobrīd, ziemas zābaku mēslojuma barības augu un izejvielu Sagādes arī nav ideāls, urīnvielas, lejupejoša tendence, bet kā viens no slāpekļa mēslojuma amonija sulfāts šķirņu bija relatīvi stabila, tas ir iemesls, kāpēc? Aptaujā konstatēts, ka amonija sulfāts mēslošanas līdzeklis, bet to ražošanas apjoms, jauda, cenas un vairāk īpašības saskaņā ar šo īpašumu ietekmi uz vidi.

Jaudu un vides aizsardzību

"Ķīnas ražošanas pirmo reizi izmantoja amonjaka un sērskābes un amonija sulfāts, bet"divpadsmit pieci' ar paātrinājumu valsts vides aizsardzības, enerģijas taupīšanas un emisijas samazināšanu, palielinot īpatsvaru blakusprodukts amonija sulfāts. Amonija sulfāts blakusprodukts gandrīz visas iekšzemes ražošanas nāca no citām nozarēm, tāpēc tas var atsaukties kā alternatīvais rūpniecības. Tās galvenais avots caprolactam, koksa augu blakusproduktu, elektrostacijas, ķīmiskajās rūpnīcās ražo blakusprodukts un cyanuric acid blakusprodukts piecās kategorijās, kopējais gada ražošanas jaudu 12,5 miljoni tonnu blakusprodukts. Shandong Hong Liu Tao nozares grupa ķīmiskās analīzes, teica.

"2012, amonija sulfāts ražošana nāk galvenokārt no koksa ražošanas nozare mūsu valstī. Caprolactam koksēšanas pakāpē, līmeni un citu līmeņu apkārt, un 52 % un 18 % amonija sulfāta ražošana. Pēdējos gados, ar pieaugošo pieprasījumu pēc videi draudzīgu saldināšanai, ķīmiskā desulfurizācijas jaudu tik lielu skaitu FGD būvēts blakusprodukts amonija sulfāta ražošana palielinājās, tāpēc koksa pakāpē, caprolactam klases svariem un citos līmeņos jaudu 4:4:2. "Nozares analītiķi saka.

Nozares iekšējā teica, ar aizvien stingri vides aizsardzības spēkstacijas un ķīmiskā rūpnīca desulfurization blakusprodukts amonija sulfāta ražošanas jaudas turpinās palielināties.

Videi draudzīgas cenas malas

2015, ar paaugstinātu vides aizsardzības, neizdevās iziet zaļš Kokss uzņēmumi ir cietuši daudz nopietnākus apturēt ražošanu labošanas un dažas Kokss mazie uzņēmumi bija spiesti pārtraukt ražošanu, dzelzs un tērauda rūpniecībā, samazinot pieprasījumu pēc Kokss, koksa uzņēmumi cīnās ierobežots ražošanas aplokiem. Koksēšanas iekārtas darbības rādītāji amonija līmeņi ir relatīvi zems, sevišķi vēlu augustā un septembra sākumā, Hebei uzņēmumi, kas darbojas īpatsvaru un ap koksa tikai 20 % ~ 70 %, aptuveni pusi mēnesi; 10-11 month, lielu koksēšanas uzņēmumi, kas darbojas mazāk nekā 85 % apmērā. "Koksa ražošanas uzņēmumiem, amonija sulfāts un zemu ražošanas. Kā koksa uzņēmumi izdzīvos, grūts, izejošo atslēgšanās vai ierobežojot ziņojumu koksēšanas rūpnīcas ražošanas, amonija sulfāts cenas augs. "Nozares analītiķi saka.

Eksports palielinājās, tāpēc vides

"Patēriņa struktūra ir galvenais eksporta amonija minerālmēsliem un metāli. Lielākajās tiek izmantots tieši, izspiešanas, granulācijas un izmanto mēslojuma, minerālmēslu ražošana, maz izmanto tekstilmateriālu, ādas, medicīnu un tā tālāk. Kā mēslošanas līdzekļu plūsma, amonija sulfāts ir arī bauda kādu atvieglojumu politiku minerālmēslu ražošanas nozares, piemēram, tarifu koncesijas un tā tālāk; un runājot par importa un eksporta politiku, amonija sulfāts un ir videi draudzīgu produktu beznodokļu eksporta, lielā mērā atbalstīja amonija sulfāta nozares attīstību. Amonija sulfāts eksportu galvenokārt eksportē uz Dienvidaustrumu Āzijas un citiem reģioniem, vietējā ražošana ir ievērojami palielinājusies, un starptautiskā tirgus pieprasījums, eksporta pieaugumu. Eksports ir paredzēts 2015. gadā jeb 50 % iekšzemes produkcijas ~ 60 %. Eksportu, zināmā mērā atvieglotu pretruna starp piedāvājumu un pieprasījumu un piepumpētām cenas. "Nozares analītiķi saka.

No 2008. gada 1. decembrī, valsts piemēro nulles tarifu politiku amonija sulfāta eksportu, ir viens no dažiem nulles tarifa produktu ķīmisko mēslošanas līdzekļos. Amonija sulfāts eksporta uztur stabilu pieaugumu Ķīnā pēdējos gados, it īpaši 2015 amonija sulfāta eksporta cenas pieauga. Saskaņā ar muitas datiem, janvārī-oktobrī, kumulatīvā Ķīnas eksports ir 4.1503 miljoni tonnu amonija sulfāts, līdz no 3.2983 miljoniem tonnu 2014 1 oktobris 852,000 tonnas 25.83 % un amonija janvāris-oktobris šogad vidējais eksporta pieaugums cenu $ 132, 126.33 no $ 5.67 dolāru tajā pašā laika posmā pagājušajā gadā jeb 4,49 %.

Analīze rūpniecības, amonija sulfāts gūst labumu no videi draudzīgiem produktiem, eksportu palielināt atbalstu no valsts politiku vides aizsardzības nozarē. Amonija sulfāts, var būt no tirgū neatkarīgi no cita veida taukiem.