Amonija sulfāts: Sargieties no augsta riska

No 9. oktobra, iekšzemes amonija sulfāta tirgus cena pieauga līdz 580 ~ 640 triljoni juaņa (t cena, pašu zemāk) jeb 7 % procentiem virs un daļa ir augšupejoša tendence šajā reģionā. Tas ir kopš septembra kopš sākuma rallija nepārtrauktu kārtu. Beigās minerālmēslu, rudens, ziema vēl nav sācies, atšķirības šajā nozarē sākās. Saskaņā ar Ķīnas ķīmiskajā rūpniecībā news reportieris, valsts svētki pēc tirgotāju koncentrējas uz iepirkumu ir pienācis beigām, lielākā daļa ražotāju zemo krājumu stāvoklis. Palielināt pakārtotās secībā ražotājiem pakaļdzīšanās ļoti spēcīga nodomu. Veterāni teica nesen lielu eksporta atkarīgo, var radīt lielāku nenoteiktību, apvienojumā ar iekšzemes pieprasījuma atgūšana vēl nav spēkā un tirgotāji negatīvie faktori, piemēram, krājumu būtu vairāk peļņas ņemot būtu jāuzmanās no nākotnes augstas amonija sulfāts. Tomēr pienācīgi jāierobežo pašreizējais pārdodamo preču, augsto nav krasi samazināsies vienlaikus tirdzniecības apjomi bez pastiprinājums, un neparādīsies vēlreiz strauju pieaugumu maijā.

Eksportēt lielāku neskaidrību palielina atkarību

Saskaņā ar statistikas datiem augustā Ķīnas eksporta amonija sulfāta 544,400 tonnas, rožu 85.4 %, 115.2 % pieaugumu. Atrodoties militārās parādes, dubultā fona, ražošanas uzņēmumiem un ierobežota ražošana, ražošanas un integrētu, septembrī izraisīja stingri piegādes, kas izraisīja septembrī galvenais motīvs šī nepārtrauktā Rally.

Saskaņā ar tirgotājs teica Jiangsu septembrī, lielākā daļa no avotiem tirgotāji noliktavu un plāns oktobrī eksports, eksporta paredzams pārsniedz 600000 tonnu vairāk nekā 85 % no kopējās iekšzemes ražošanas. Reiz eksporta plānu, kā ieplānots, nosacījums par tās piegādi vietējā valūtā paliek cieši, kas ir galvenais atbalsts faktors tirgus saglabāsies augsts.

Tomēr sakarā ar lielu eksporta īpatsvars vietējam tirgum paredzētas produkcijas izlaides, kad pārmaiņas ārējā diskā vai ostas transporta, pieprasījumu un citu nelabvēlīgu faktoru, dos lielu ietekmi vietējā tirgū, kas vairāk uztrauc augstā nozarē kļūs viens no galvenajiem iemesliem. Tāpēc uzmanība jāpievērš amonija sulfāta eksportam šomēnes, Uzmanieties no augsta riska.

Atkopšanu nevar piespiest augsts iekšzemes pieprasījums turpināja pieaug pretestība

Saprotams, ka mēslojums rūpniecības atjaunošanas kopš 1. septembra ar vērtību pievienotās vērtības nodoklis, atbalsta pieaugošās izmaksas, ražotāji un tirgotāji augusta beigās, lai izvairītos no papildu izmaksām pirms amonija sulfāta cenas aktīvā pasūtījumus. Mēslojuma augu septembra sākumā sāka pieturēt piedāvājumiem, tāpēc septembrī amonija sulfāts rūpnīcas nosūtītas lielākoties ir agrīnā pasūtījumus. Kamēr reibumā komplekss PVN, palielinās tirgus darījuma vērtība saruka, bet oktobrī eksporta pasūtījumu pieprasījums, minerālmēslu uzņēmumu cenu kāpumu pēc vienotās nav daudz, uzņēmēji veido vienu sliktu entuziasms, ražotājs nosūtīt nelielu spiedienu.

Shandong, Anhui un citi mēslošanas līdzekļu uzņēmumiem teica vēlā rudenī mēslojums, bija ziema, lai ietekmētu tagad slodze nav liela. Kamēr pašreizējā nozares nesasniedza paredzamās darbības ātrums, tātad oktobra tirgus pieprasījuma relatīvi vāja atbalstu.

Vēl viens reportieris, kas gūta no caprolactam biznesa oktobrī un jaunu jaudu tirgū. Ja palielināta amonija sulfāta piegāde, nākotnē turpina pieaugt būs arī dažas pretestības forma, iespējamība, ka augsts un gaistošo.

Akciju tirgotāji būtu vairāk vērsta uz kuģniecības būs slikti

Reportieri no Liaoning, Shandong un citās vietās, uzzināju, tirgotāji, tirgotāji ostā pie klāt ievērojams pieaugums galvenokārt eksporta pasūtījumus oktobrī un daži uzņēmumi mēslojums krājumā. Saskaņā ar akciju plānu, tirgotāji liels pirkums ir maz ticams, pagaidām. Ražotāju tirgus darījumi notiek augstas cenas un tirgotāji, kas ilgi pretojās un īsu neizšķirts, vietējā tirgū parādās arī visā diferenciācija.

Kā daļas, Shandong, Shanxi ir vājuma pazīmes tirgū un pārdod arī ziemeļaustrumos, un cena ir firma. Galvenokārt sakarā ar laika apstākļiem, ziemas ir vēl kādu laiku prom uz dienvidiem, kuram nav liela iepirkuma plānu, sākās agri ziemeļaustrumos bija ziemas plāni, ved uz karsto un auksto diferenciācijas reģionālajā tirgū. Bet ostas no pašreizējo krājumu situāciju, šos uzkrājumus, ja viņi var veiksmīgi eksportētu, nebūtu nekāda spiediena vietējā tirgū, tā kā vāju eksportu, vienvirziena koncentrējas sūtījumiem no cietzemes var hit tirgū, kas noved pie tirgus kāpumi, kas pašlaik ir galvenais iemesls, kāpēc tirgus piesardzību.

Skatījumi: potenciāla tirgus spiediena samazināšanas

Shandong Hong ye ķīmiskās grupas biznesa analīzes nodaļas nosaukums: sastāv no caprolactam, amonija sulfāts blakusprodukts koksēšanas rūpnīcas, kur caprolactam amonija sulfāts ražošana koncentrējas arī ražošanas blakusprodukts. Vēl nesen caprolactam ražošanas jaunu ierīču darbības kopējais līmenis ir mazāks par 60 %. Shandong Haili, Shijiazhuang ķīmisko šķiedru, Brooke ķīmiski, Shandong Fangming ķīmiskā caprolactam amonija sulfāts ražo grāmatvedības ziemeļu tirgus lielāko daļu. Shijiazhuang, Shandong Fangming, Brooke ķimikāliju cenu 700 ~ 720 (tonna, to pašu zemāk) ražo naudā; mazāk Shandong Haili kvalitāti, ražotāja cenas 670 ~ 700 juaņa. Koksa pakāpes amonija sulfāts 680 ~ 700 rūpnīcas septembra vidū sasniedzot visu ceļu līdz 600 ~ 620 juaņa gada 7. oktobrī, pakāpes caprolactam amonija sulfāta veidojas tirgus spiedienu, spiediena tendences prātā diez vai jāsamazina līdz minimumam.

Uzņēmuma vai pazeminātu cenu

Analītiķis Xu Lijuan amonija sulfāts: nodokļu politikas iespaidā, mēslošanas sezona agrāk nekā kviešu šā gada augustā, septembrī, jaunu darījumu sakarā maz, galvenokārt, lai kuģniecības. Pēc septembra vidū, iekšzemes mēslojums mēslošanas līdzekļiem vērš tuvu kritums, kūtsmēsli un uzņēmuma darbības ātrums samazinājās stabili, ierobežotas pirkumi, amonija sulfāts. Lai gan dažiem tirgotājiem paaugstinot cenas, bet zemāks pieprasījums nevar piespiest, amonija sulfāts tirgus vājums izbalināt. Pirms valsts svētku, nodomu zemāku pakārtotās darbības, gaismas iepirkuma. Sadaļu, lai notīrītu krājumu un dažas kokss un uzņēmumu nodomu skaidri, ļaut kuģim aktīvo. Pirms slikta atmosfēra piepildīta ar amonija sulfāts tirgus, vāja lejupslīde nomākts pieprasījums, ko izraisa augstas cenas. Shandong hualu hengsheng koksēšanas amonija sulfāta cenas 29 septembris 20, mēs piedāvājam 500 Yuan. Gada 30. septembrī, melnais kaķis koksēšanas pa 30 juaņa, mēs piedāvājam 550 juaņa. Dažas augstas klases kravas pasūtījuma. Īsu terminu vietējā tirgū amonija sulfāta vai neizdevīgā stāvoklī, un tur ir daži iespējamību cenu.