Amonija sulfāts: Trīs labi var pūst apkures nozarē?

Kopš vēlu jūlijs, amonija sulfāts tirgus mutācijas, nevis pirmo pusi gada iekrita, pieaug tendence īpaši cenas vietējā mērogā piemēram, Hebei, Shanxi, augstākais samazinās līdz pat simts. Tas arī noveda pie nozares stipras bažas par amonija sulfāta tendencēm, gada otrajā pusē. Mēslojums, retzemju un eksporta tirgus pieprasījumam par trīs galveno pozitīvs amonija sulfātu, varat ievietot amonija sulfāta nozares atpakaļ uz pareizā ceļa?

Lauksaimniecība News palielināt pieprasījumu

Lielo minerālmēslu patēriņš ir amonija sulfāts. Saskaņā ar nepilnīgu statistiku, pār tūkstošiem kombinēto minerālmēslu ražošanas uzņēmumi Ķīnā vairāk nekā 32 miljonus tonnu gada produkcijas. Galvenokārt, Shandong, Jiangsu, Hubei un Henan provincēs. Pēdējos gados, ar oglēm, Shanxi, Xinjiang, iekšējā Mongolija, Liaoning un citās provincēs, veidot un nodota ekspluatācijā ķīmisko mēslošanas līdzekļu uzņēmumu skaits pieaug pieprasījums pēc amonija sulfāta strauji palielinājās, un kļuva par karaspēka amonija iekšzemes patēriņš.

Saskaņā ar Henan uzņēmuma Henan province ogļu gazifikācijas uzņēmuma ražošanas nodeva, procesa laikā barības, mēslojuma, spiedes spēks un kārtu rupja, lai uzlabotu mēslojuma granulas, sauso kravu, lai samazinātu ražošanas procesu, lai pievienotu kombinēto mēslojumu amonija sulfāts t 0.05 tonnu, vairāk tiek izmantota ražošanā no sēra mēslojums amonija sulfāts, amonija sulfāts 1,5 miljoniem tonnu šogad pieprasījums. Plus daļu no slāpekļa mēslojuma tiešo piemērošanu, amonija sulfāts mēslošanas līdzekļu nozares pieprasījums 2015. gadā Ķīnā sagaidāms pārsniegs 2 miljonus tonnu.

2015, ikgadējo vienotas eksporta nodoklis likmes n un p. Šīs politikas īstenošanu, veicina uzlabot minerālmēslu cenas un eksporta apjomi. Lūgti Ke qi iekšējā Mongolija akmeņogļu gāzes uzņēmuma biznesa menedžeris Liu uzskata, ka amonija sulfāts ķīmisko mēslošanas līdzekļu eksporta veicināšanai tiks izmantota par pamatu labas.

"Saskaņā ar mūsu aprēķiniem, ķīmisko mēslošanas līdzekļu eksporta klusajā sezonā gada laikā ir ļoti mazs, tādēļ slāpekļa un fosfora eksporta tarifi ir ievērojami samazinājies salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, jo pēdējos gados pastāvīgi augošais pieprasījums mēslojums starptautiskā kontekstā, paredzams, ka mēslošanas līdzekļu eksports turpina augt Ķīnā, tā arī pull amonija sulfāta rūpniecības atjaunošanas." Lūgti Ke qi iekšējā Mongolija akmeņogļu gāzes uzņēmuma biznesa menedžeris Liu Jie teica.

Pirmkārt, vidū šogad ir skaidri norādīts saistībā ar ekonomikas lejupslīdi, lai turpinātu stiprināt lauksaimniecības fonds, lauksaimnieku ienākumu veicināšanu stabili, palielināt pārtikas ražošanu, paplašinot platības. Uz šā pamata stiprināt lauksaimniecības ekoloģiskās pārvaldības veicināšana bio organisko mēslojumu, nodrošina pamata aizsardzību mēslošanas līdzekļu pieprasījums turpina augt. Un ar šo valsti, "pa ceļam" stratēģijas, kas ieviestas, īstenojot daudzdimensionālu izvadi, piemēram, kapitāla, tehnoloģijas, produktus, veicinātu Ķīnas ķīmisko mēslošanas līdzekļu ražošanas nozares starptautiskajos tirgos, lai palielinātu konkurētspēju starptautiskajā tirgū, tādējādi tālāk eksporta pieaugumu, atvieglojot iekšzemes lieko ražošanas jaudu, netiešās disku amonija sulfāts, masveida pieprasījuma palīdz nozares uzņemt citas lielvaras nākotnē.

Eksporta izaugsmi, jauda pie āķa

Pēc muitas statistikas datiem, iekšzemes amonija sulfāts eksporta pieaugums pēdējos gados. 2013. g. amonija sulfāts eksportam 2.833 miljoni tonnu, 49 % no kopējās iekšzemes ražošanas 2014 iekšzemes amonija sulfāta eksports sasniedza 4.155 miljoni tonnu, veidoja vairāk nekā 59 % no vietējās ražošanas, 10 % salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Saskaņā ar statistiku, 5 mēnešus pirms 2015 amonija sulfāta eksportē vairāk nekā 2.27 miljoni tonnu, paredzamo eksporta apjoms šogad gaidāms pārsniegt 5 miljonus tonnu, atkal ievērojami palielinājies.

Amonija sulfāta ražošanai un eksportam ir kļuvusi par pasaules lielvaru stāvokli Ķīnā, it īpaši tirgus spēlē noteicošo lomu reģionā. No Turcijas un Dienvidaustrumāzijas importētājiem un eksportētājiem informāciju atsauksmes parādīja, ka amonija starptautiskā tirgus cenām Qi Sheng šogad, vienmēr vairāk nekā starptautiskā tirgus cena ir augstāka par 10 % iekšzemes un eksporta saglabājas stabila pieauguma tendence gada otrajā pusē, kas ir starptautisko un iekšzemes ekonomikas lejupslīdi šajā gadā, iekšzemes tirgū amonija sulfāta varētu turpināt uzņemt vienu no galvenajiem iemesliem.

Fuqing no inspekcijas un karantīnas birojs tika informēts, ka pirmais amonija sulfāts eksporta uzņēmumiem, Fujian province Chen Yiu Loong iziet 129 dienas 75,900 t 10.128 miljonus ASV dolāru vērtība partijās, šā gada pirmajā ceturksnī gan pārsniegts pagājušā gada kopējā eksporta.

Yingkou, Liaoning, eksportētājs teica amonija eksporta gada pieauguma temps pārsniedz 10 % pēdējos 3 gados. Tikmēr pieprasījums pēc valstīm ierobežot retzemju rūpniecības nozares eksports samazinājās, strauju eksporta pieaugumu un retzemju rūpniecības pieprasījuma kritumu nomainījusi atkārtotu eksportu mēslošanas līdzekļu paraugu, trijotnes atbalsta tirgus. Retzemju nozares vajadzībām, noraidīt, bet arī augstas klases cenas turpināja samazināties iekšzemes tirgus cenas eksporta pārbaudi. Piemēram, skatīt daži lieli pasūtījumi vietējā tirgū lielāku ražotāju cenas drīz parādīsies izvirzīts uz cietzemi, 3 port ~ maijā šogad papildus iekšzemes pieprasījuma pieaugums sezonālos faktorus, vairāki lieli pasūtījumi tirgus strauju ostām veicināja loma pacelšanas vairāk nekā 44 % un gandrīz divu gadu kāpumi. Un šis gads būs norma, nozares uzņemt vairāk ietekmēt eksportu.

Retzemju darījumu braukšanas cenas

Šā gada aprīlī, finanšu ministrijas izsniegta muitas tarifu Komisijai valsts Padomes korekcijas eksporta tarifu paziņojuma, paziņoja, ka no 1 maijā pacelt reti iežiem, volframs, molibdēns un citu produktu izvedmuitas nodokļus. Par pasaules lielākais ražotājs un eksportētājs reti zemes Ķīnas gadījumā atkārtoti dabas nozīmību tarifu atcelšanu. Tikmēr retzemju uzņēmuma kā amonija sulfāts re new deal patērētājiem celt arī amonija sulfātu, kā arī amonija esošo patēriņa modeļa maiņu būs izšķiroša loma.

Dati liecina, ka pirmajā pusgadā, gadā, Ķīnas retzemju eksporta kvotu pārvaldība, ASV ekonomikas atveseļošanās un daudziem citiem faktoriem, Ķīna dominējošo ražotāja iekšējā Mongolija retzemju eksportu viņām kāda, eksportēto 2663.8 tonnas reti iežiem, 36,5 % pieaugumu. Uz Amerikas Savienotajām valstīm, Japānu un citām valstīm apjoms retzemju eksporta pieaugums retzemju eksportam uz Japānu pieauga par 130 %.

Retzemju eksporta nodokļi tika atcelts, 14. maijā ministrija zemes un resursiem, kas izdota 2015 vadības indekss kopā retzemju kalnrūpniecības likuma. Apļveida displeja 2015, retzemju ieguve (retzemju oksīdiem REO) ieguves indeksi kopējā daudzuma kontroles 105.000 tonnas, mainījies kopš 2014, 2013. gadā, kas pārsniedz 11000 tonnas kopējo indeksu.

Šajā sakarā analītiķi teica, kalnrūpniecības indekss pērn un vienu un to pašu numuru, un atcelt tarifus un eksporta kvotas uz eksportu, retzemju zināmā mērā. Bet ilgtermiņā, tiks presei par valsts kontroli pār retzemju kalnrūpniecības indeksu un noliekt lielu retzemju uzņēmumam. Ķīna reto zemes atdalīšanas jauda pašlaik ir jāizrok pildvielas vai operatīvo ražošanas plānu 5 ~ 8 reizes. Resursu un vides aizsardzībai, kontroles un pakāpenisku atvēršanu politikas īstenošanas plānu.

Ir skaidrs, ka ar retzemju Ķīnā ir divas ziemeļu-dienvidu ieguves retzemju minerālvielu ziemeļos nav obligāta, amonija sulfāts un apgabaliem dienvidos un smago retzemju, Jiangxi, Guangdong, Guangxi, Hunan, Sichuan, Hubei, galvenokārt, retzemju ieguve, izmantojot kā izejvielu ieguves rūpniecības ražošanas 1 tonnām retzemju rūdu amonija sulfāts ir apmēram 5 tonnas amonija sulfāts , augstu apmēram 8 tonnas. Ieguves vajadzībām izmanto amonija sulfātu aptuveni 150000 tonnu gadā.

Saskaņā ar iekšējā, amonija sulfāts ir trīs galvenās prasības tirgū, tostarp mēslojums, un reti zemes eksporta. No absolūtā reti zemes kontu skaitu vismaz kopumā pieprasījums ir mazāk nekā 10 %, bet ietekme uz amonija sulfāta cenas lielo. 2011 amonija sulfāta cenas, viens no iemesliem, kāpēc svarīgi virza pieprasījums. 2011 retzemju tirgus ir ļoti karsts, cenas kļuva vairākas reizes gadā notiek uguns sēru tirgū, kas reiz sasniedzis jaunu augstas amonija sulfāts līguma cenu 1800 juaņa tonnu. Amonija sulfāts cenas hit jaunus ierakstus, tiek pirktas retzemju ražotājiem. Tādēļ nav noliegt, ka nākotnes ražošanas pieaugums būs atbalstīt amonija sulfāta nozarē uzņemt liels plus faktors.

Eksperti lēš, ka 2015 amonija sulfāta rūpniecības pieprasījums varētu pārsniegt 1,2 miljoni tonnu, lai gan ne šādā apmērā lielākais iepriekšējos gados, bet tirgus ir paredzēts palielināt tās sviras efektu. Amonija sulfāta retzemju materiāliem, ir mazs, augstas klases cenas izmaksu daļu joprojām var pull amonija sulfāts vidējo tirgus cenu, tāpēc rūpniecības orientētu cenu sviras amonija sulfāts nozare ir paredzams, ka tiks papildināts, nedaudz palielināt pieprasījumu orientētu cenu pieaugums, amonija sulfāts nozarē no tās kritums šogad arī spēlē nozīmīgu lomu, veicinot.

Paredzams, ka cenas reģistrē augstu

Amonija sulfāta cenas vēlāk šajā gadā, jo tur ir 400000 tonnas otro pusi caprolactam pakāpes amonija sulfāts blakusprodukts var nodota ekspluatācijā dažas neskaidras faktoriem pastāv, piemēram, akciju tirgus atšķirība viedokli par nozares nākotni, bet lielākā daļa cilvēku joprojām optimistisks par turpmāko.