Amonija sulfāta uz četriem Fast-track

Pēdējos gados, amonija sulfāts nozarē Ķīna attīstās strauji. Saskaņā ar nepilnīgu statistiku, 2013. gadā koksa rūpniecību, caprolactam, strāvas desulfurization procesa kopējā amonjaka un amonija sulfāts ražošana ir sasniegusi vairāk nekā 6 miljoni tonnu, kas ir vairāk nekā 48 % vairāk nekā iepriekšējā gadā. Kā izejas turpina paplašināties, un temps pārveidošana un uzlabošana, amonija sulfāts nozare pašlaik ir četru izcilu līdzekļi, stājies ātrai kvalitātes izaugsmi, izlaides pieaugums strauji, strauji zonas pārsūtīšana, apgrozībā "četru" kanālus.

Uzlabot kvalitāti

Xinhua uzzināju no Ķīnas koksa nozares asociācijas, amonija sulfāts ir galvenokārt no koksēšanas uzņēmumi Ķīnā iepriekšējos gados pirms 2012, 50 % procentiem no kopējās produkcijas. Salīdzinoši zemas kvalitātes savus produktus, pat ar sliktu smaku, krāsu koncepciju, saturu un zemu, mēslošanas līdzekļa piemērošanu dažām produktu, un cieš eksportu ietekmē. Un labāk klašu caprolactam amonija sulfāts eksportējamais un augstas klases programmas uzmanības centrā, un peļņa ar koksa produkti ir plaša plaisa.

Ietekmētas, vietējo koksēšanas uzņēmumi, lai apmierinātu tirgus vajadzības, palielināt pētniecības un attīstības intensitāte un nepārtraukti uzlabotu mūsu tehnoloģiskā līmenī. Tagad koksa uzņēmumi Shandong, Hebei un citi izrāvienu tehniku, produkta kvalitāte ir ievērojami palielinājusies, un eksports sāka pieaugt. Turklāt pēdējos gados, pieaugot jauno projektu caprolactam, blakusproduktu amonija sulfāta ražošanā ir arī pieaudzis būtiski.

Ātras izdrukas izaugsmes

Saskaņā ar Ķīnas slāpekļa mēslojuma ražošanas nozares asociācijas statistika liecina, ka 2009. gadā amonija sulfāta ražošana un jaudas 3 miljoni tonnu, 2,8 miljonus tonnu, attiecīgi. 2013. gadā, valsts vairāk nekā 6 miljonus tonnu amonija sulfāts, galvenokārt no Kokss, caprolactam, amonjaka desulfurizācijas jaudu, notekūdeņu ķīmiskās rūpniecības produkcijas ražas pieaugumu par 114 % vairāk nekā 4 gadus, ražošanas un pārdošanas ir strauji pieaug.

"Sakarā ar pārdošanas caprolactam statuss ir ļoti laba, un lielākajai daļai importa caprolactam Ķīnā pirms dažiem gadiem, valsts atbalsta, lai apmierinātu iekšzemes pieprasījumu, ražotāji ir aktīvi paplašināšanas projektu." Nozares eksperts teicis reportieriem.

Zonas pārsūtīšana

Žurnālisti uzzināja caur uzņēmuma izmeklēšana pirms 2013, aizņem 80 % amonija sulfāts iekšzemes ražošanas Coker, caprolactam divas galvenās rūpniecības atkritumiem, galvenokārt dienvidos. Ar paātrināto procesu attīstība ziemeļrietumu Ķīnā, ziemeļrietumiem no amonija sulfāts nodot pieauguma tendence.

Saskaņā ar ziņojumiem, jo galvenajos ražošanas apgabalos Dienvidāfrikas ražošanai amonija sulfāts rūpnīcu izejvielu piegādi izejvielu un transporta ērtāk, atkarībā no lieluma retzemju barības mēslojumā un ražošanas jomās, veido piegādes produkcijas pārdošana (tai skaitā eksports) garai ķēdei.

Tirgū strauji

Lūgti starptautiskajiem iekšējā Mongolija akmeņogļu gāze akciju sabiedrība amonija sulfāts hexigten ieviests tirdzniecības menedžeris Liu Jie, tagad ir pabeigta vai saskaņā ar būvniecības projektu turpmāko ražošanu amonija sulfāts ir liels, lielākā daļa projektu ar ikgadējo produkciju 400000 tonnas vai vairāk, ņemot vērā ierobežojumus, loģistika un transports, uzņēmumi ir atbalstīt dzelzceļa transporta kanāla būvniecību. Izvades it īpaši Xinjiang amonija sulfātu koncentrācija vai izplatīšanas bāzes attīstībai veltīta ar dzelzceļa un autoceļu transportu, East China, centrālā Ķīna un ostās strauji. Tuvāk ostas biznesa, ēkā tvaika, jūras transports, kombinētā transporta modeļus, kas attīstījusies, ne tikai samazināt loģistikas izmaksas, ir apgūt ātra ritma loģistikas apgrozības fonds.