Amonija sulfāts tirgus turpina stiprināt?

"Pēdējo divu nedēļu laikā, iekšzemes amonija sulfāta tirgus cenu bums sākās ieskaitīt" Yu wei, informācijas analītiķis, stāstīja reportieriem, "tas ir, arī pamatojoties uz tirgu skalotas pagājušajā mēnesī uz racionālu rallija fona. Tirgotāji dips zem krājumu un izejvielu koksa uzņēmumi nelabprāt citēt Latīņamerikā, Tālie Austrumi, ziemeļi, amonija sulfāts tirgus ir strauji pieauga 80 ~ 100 juaņa tonnu, pieauguma temps nav apstājusies. Ņemot vērā mēslošanas līdzekļa preču ražotāji un izejvielu ir ierobežota, bet ziemā tirgus, kas ir par sākt, tikai vajag pastāvēt, lielākā daļa amonija sulfāts rūpnīcām, kas joprojām atrodas Outlook turpina meklēt, tirgus tagad kuģniecības entuziasmu saglabājās augsts. ”


Piedāvājuma puses turpina samazināties


Zhanwei teica koksa pakāpes amonija sulfāts un pakāpes caprolactam, amonija sulfāts, amonija sulfāts raža lielāka debesīs. Pašlaik koksēšanas līmeņa amonija sulfāts tirgus piedāvājuma apjomu pakāpeniski samazina, dēļ šogad Ķīnas ekonomiskā spiediena lielākiem, tērauda tirgus piedāvājuma un pieprasījuma pretrunas pastiprināta, tērauda cenu nosaka krita, Mills zaudējumi pagājušajā mēnesī Ķīnas rūpnīcās ražošanas vairāk, Kokss ir samazināt apjomu, koksa cena turpināja samazinājās, pašreizējā daudzi neatkarīgi koksēšanas rūpnīcas saskaņot pārdošanas cenas koksu krita Xia, vēl vairāk ierobežo apdrošināto par nodomu uzlabot , koksa līmeņa amonija sulfāts ir turpina samazināt maijā. Caprolactam, saskaņā ar jēlnaftas turpināja samazināties tuvākajā nākotnē, ražotāji zaudē atbalstu, kopā ar sliktu pārdošanas un izejvielām, augsts krājumu caprolactam zaudējumus ražotāju vēl vairāk paplašināt ierīces var būt spiesti pārtraukt ražošanu, pakāpes caprolactam amonija sulfāts tirgus apgādes attiecīgi samazina. Tur būtu spontāni sarāvies pacēla cenas vietējā tirgū, amonija sulfāts joprojām ir diskusiju telpā.


Pieprasījums nav labi


7. novembrī, 16 iekšzemes augstas koncentrācijas fosfāta mēslojuma barības ražošanas konference notika Xian. Pirms sesijas, mēslojuma ražotāji visvairāk gaida konferences beigām Hou var ir laba politika, kas ieviesta, bet saskaņā ar Yu saprast informāciju, no nesen tirgū redzēt, mēslošanas līdzekļu tirgū pārsvarā vēl nogaidoša, sejas izejvielu tirgus vāja un lauksaimniecības (000061, vienības) cenu, kas zemāka un lauksaimniekiem pārdošanas grūti un stādīšanas entuziasmu samazināts sērijas problēmu, mēslojuma ražotāji kavēšanās nevar ziņots ziemas cenas, tirgotājs Xia vienu piesardzīgi , tāpēc mēslojuma ražotāji tirgū šogad ziema nav ir bullish par amonija sulfāts Sagādes entuziasma ievērojami dzesēšanas.


Apstājās, uz kuriem attiecas tirgus un atsitiens tuvākajā nākotnē, ražotāji saņem vairāk pozitīvs amonija sulfāts, amonija sulfāts Hunan, Hubei, Jiangxi platība cenas pieauga nedaudz, bet pieprasījums ir ierobežota, ir grūti ietekmēt attiecīgās valsts tirgū.


Turklāt tuvākajā laikā, lai apspriestu nabaga jaunā vienotā darbība ierobežota eksportu amonija sulfāta tirgus pavelciet ostas ir neiespējami.


Spēcīga ražotāji nevēlas


Zhanwei teica pašlaik lielākā daļa amonija sulfāts fabrikas noliktavas nav daudz, meklēt preču un izejvielu aktīvi ražotāji nevēlas spēcīgu mentalitāte. Turklāt tās kombinēto mēslojumu ziemas zābaku joprojām cer, tikai vajadzēja atbalstīt tirgus Outlook turpina pieaugt. Taču uzņēmēju pašreizējā pasūtījuma neturpinās krājumu nav ļoti noderīgs, lai ražotāji turpina pieaugt tirdzniecības apjoms samazinājās, un kā cenu pieaugumu tirgotāji būs skatīties katru lieliem sūtījumiem, turpina attiekties īsās pozīcijas bija maz ticams.


No šiem punktiem sk. amonija sulfāts tirgos joprojām aizbērt telpu, bet saskaņā ar prasībām, kas nav apjoma, tikai amonija sulfāta tirgus cenu atbalsta iekšzemes pieprasījums ir vāja. Shandong tirgus pētījums, cenas ir 570 ~ 600 juaņa tonnu. Yu informācijas analīzi, šis vilnis tirgus otrādi palika 20 ~ 30 juaņa tonnu, tātad nākamais amonija sulfāta tirgus turpina traks, neviens maksā par to, izskatās kreditoriem katru lielu kravu pienācīgā laikā.