Baling Hengyi uzņēmuma Caprolactam amonija sulfāts eksporta Dienvidamerika

22. jūnijs no baling, Zhejiang hengyi caprolactam LLC informēja, ka maija sākumā Sinopec ķīmisko pārdošanas kompānija un panākta vienošanās, parakstot rīkojumus par eksporta tirgu Amerikas dienvidos pirmo reizi 27,500 tonnas amonija sulfāts. Tiek ziņots, ka šis ir līdz šim lielākais tonnāžas amonija sulfāts eksporta pasūtījumus. Uzņēmuma pirmā valstu kolēģiem amonija sulfāts produktiem uz Dienvidamerikas tirgū.

21. maijā, Ķīnas eksports no Dienvidamerikas valstīm lielākais beramkravu pārvadātājs tonnāža "Matiss", ieradās Hangzhou Bay pārrobežu jūras tiltu, Zhejiang province ziemeļos jūrasmēles Ziemeļjūrā un jūras tirdzniecības osta zhapu port (t.i., jiaxing ostas, valsts veida atvērts ports) un pēc tam baling hengyi uzņēmuma caprolactam amonija sulfātu produktus nosūtītas jūnija sākumā pēc tam, kad pabeigta kravas nosūtītāja ceļā uz Dienvidameriku.

Baling, Zhejiang hengyi caprolactam akciju sabiedrība baling ķīmijas kopuzņēmums sadarbībā ar Zhejiang hengyi grupas uzņēmums. Savstarpējo ieguldījumu Ķīnas naftas ķīmijas (4.690,0.04,0.86%) ar neatkarīgu intelektuālā īpašuma tiesības, otrās paaudzes ekotehnoloģijām caprolactam, Riverside industriālais parks, Xiaoshan, Hangzhou, Zhejiang, ar gada produkciju 200000 tonnu caprolactam projektu un 2012 ražošanas gada otrajā ceturksnī, galvenokārt caprolactam, Cikloheksāns, cikloheksanona, cyclohexanol, amonija sulfāts, ūdeņraža peroksīdu un citas ķīmiskas vielas.