Krāsu pārklājuma 21 % slāpeklis amonija sulfāts 24 %S

Pamata informācija
 • Modeļa Nr.:Granulu krāsu

 • Presei ierakstiet:Ātrās

 • Ķīmisko raksturu:Skābju ķīmiskās

 • Tips:Ķīmiskais mēslojums

 • Specifikācija:21 %N

 • Klasifikācija:Slāpekļa mēslojums

 • Infekcija, augsnes:Fizioloģiskās Acid

 • Izskats:Powder

 • Preču zīme:QingZhouHuaShun

 • Izcelsme:ShanDong Ķīna

 • Produkta apraksts

Amonija sulfāts 21 % slāpekļa Caprolactam Grade

Iepakojumā 50KG maiss

Izskats:baltā kristāla, white Powder

Jauni materiāli, nevis no rūpniecības atkritumiem, kas nav kaitīgas vielas satura avotu

KAS MĒS ESAM?
QingZhouHuaShun ir agrārās zinātnes sabiedrība, mēs nodrošinām tehnoloģiju un risinājumu, klientiem un gala lietotājiem. Mums ir vairāk nekā 7 gadu pieredze un profesionāla komanda. Mūsu produkti un pakalpojumi ir izvietoti augstas klases, mēs nevar īstenot lētākā vai grezns, sniedz tikai visvairāk vērtīgu produktu un pakalpojumu. Bet tas, ko mēs piedāvājam ne tikai produktu.

MĒS VARAM NODROŠINĀT?

1. pilnu risinājumu zemniekiem, pašlaik mūsu produktu klāstu vāka pesticīdu, veterinārās zāles, mēslošanas līdzekļu, izejvielu andamp; pabeigt produktiem, lauksaimniecības mašīnas un rīki, mēs joprojām tur aug un delveoping, tuvākajā nākotnē mēs vairāk varam sniegt mūsu klientiem.

2. pamatojoties uz customerand #39; s prasības, mēs varam pielāgot īpašu formulējumu andamp; īpašus produktus mūsu mērķa tirgus un debitorus, kā _ arī pārliecinieties, vai tikai mūsu klientu ir šie produkti vai formulējumus, salīdzināt līdzīgus produktus, mūsējie būs efektīvāka, vērtīgo un vairāk popluar.

3. tehnoloģija andamp; risinājumu atbalsts ne tikai risinām produkta ražošanai, kvalitātes formulēšana problēmas, mēs arī sniegt padomu par to, kā izmantot, ko izmantot, pareiza izmantošana utt.

4. tirgus atbalstam, Agroķīmijas nepatīk citu nozari, tās īpatnība, reģistrācija ir nepārvaramas barjeras, svina daudzi klienti pieturas tur. Bet tagad mūsu klientiem nav jāuztraucas par to, sadarbības sākumu mēs varam sniegt dokumentus, lai palīdzētu mūsu klientiem iet reģistrācija (godīgi, mēs nevar nodrošināt visus dokumentus reģistrācijai, bet lielākā daļa no tām ir ok). Bet daudz vairāk nekā tas, ko mēs, pēc sadarbības, mēs varam nosūtīt liela daudzuma bezmaksas paraugs tiešajam patērētājam, tad viņi var mēģināt mūsu produktiem, lai palīdzētu lietotājam zināt, mūsu jaunie produkti, reklāmas dāvanu, reklāma izstrādājumiem VIP klientu mums ir lielāks atbalsts, piemēram, mums ir atlaide skaidrā naudā. Mūsu sadarbība būs cieši saistīta kopā

5.Cusomerand #39; s zīmolu pieņemams, mēs varam sniegt unikālu iepakojuma dizaina tikties ar dažādu customerand #39; s prasības.

6. neatkarīgas loģistikas nodaļu, apstiprināt mūsu sūtījumu efektīva, ātri, droši, uz laiku.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS?
Mēs neražo neko tieši, visa ražošana ir deleģēta kā ārpakalpojums fabrika
Taču mums nav tikai vienkārši porteris...
Jūs varētu domāt, ka mūsu cena būs nekādas priekšrocības? Daudz lielāks nekā citi?
Mana atbilde atrisināsies, acīmredzot

Mēs donand #39; t ieguldīt tieši, augu, kas padarītu mūsu produktu, daudz mazāk fiksēto investīciju izmaksu sadalījumu, mēs maksājam tikai nelielu apstrādes nodevu, salīdzināt ar traditonal rūpnīcas, mūsu izmaksas ir daudz zemākas nekā viņiem.
Mēs neražo, bet visas izejvielas mēs pērkam ourself, daudzus gadus partnerību un citus labākus apstākļus, piemēram, labāku samaksu, mēs varam vienmēr iegūt labāku kvalitāti un labāku cenu izejvielām, tāpēc, ka mums nepatīk šie lielas korporācijas ir liels naudas spiediens.
Tajā pašā laikā mēs kontrolēt visu izejvielu, ražošanas, pārbaudes, līdz transportēšanas, pārliecinieties, ka attiecīgajam produktam, izlabojiet kvalitāti, pareiza daudzums, kas piegādāts mūsu klientiem.
Bagāts tirgus experience.eg,if ir biznesa mēslojums, mēs varam pateikt, kad ir labākais laiks, lai iegādātos, mēs zinām, kad ir pašu zemāko punktu, kad ir augsta punktu, ietaupīt daudz naudas un jūs varat veikt vairāk peļņu, turklāt tehnoloģijas un profesija ir svarīgākais iemesls thatand #39; s, kāpēc mēs esam pastāvēt kā plaša iepriekš , mēs varam pielāgot un sniegt profesionālas konsultācijas.
Mēs kombinējam tradicionālo tirdzniecības uzņēmums un rūpnīcas un #39; s priekšrocības, lai kalpotu jums. Jūs sajutīsiet atšķiras.

PARTNERU UN TIRGUS.
Mūsu tirgus: Eiropa (Krievija, Ukraina), Soth Austrumāziju, Tuvie Austrumi, Āfrika, Dienvidamerika.
Partneri: Mēs meklējam partneri no mūsu mērķa tirgus, kas var pieņemt mūsu ideju un principu.
Mēs ceram, ka mūsu partneri tāpat _ kā mums jākoncentrējas uz agrochemicals, nodrošina labākus produktus un risinājumus, farmets, visu to, kas balstās uz ilgtermiņa sadarbību, mēs patiesi ceram, ka mēs varētu aug kopā.

Ja vēlaties, lai partneris no Ķīnas, mēs izmantosim rīcības, lai pierādītu to jums, mēs varētu būt jūsu labākais uzticams partneris un draugs Ķīnā.

Laipni lūdzam sazināties ar Ms.Summer

Mājas lapa:http://www.chinaammoniumsulfate.com

Tel:86-0536 15621420172-3299000