Ražošana bez parauga 21% N amonija sulfāta

Ražošana bez parauga 21% N amonija sulfāta pamata informācija

 • Modelis NO .: amonija sulfāts

 • Atbrīvošanas veids: Ātrs

 • Tips: Komposts

 • Mf: (Nh4) 2so4

 • CAS Nr .: 7783-20-2

 • Specifikācija: SGS

 • HS kods: 310221000

 • Klasifikācija: slāpekļa mēslošanas līdzeklis

 • Izskats: granulēts

 • Tīrība: N%: 20,5-21%

 • Apprece: kristāls, granulēts

Ražošana bez parauga 21% N amonija sulfāta Produkta apraksts

Iepakojums un piegāde
Iepakojuma detaļas: Iepakots PP maisiņos ar PE plēvīti. Katra maisa tīrsvars: 50kg vai 25kg vai 1000kg Jumbo soma
Piegādes detaļas: 15 dienas pēc pasūtījuma apstiprināšanas


Ķīmiskās amonija sulfāta specifikācijas
1. Krāsa: balta vai gandrīz balta
2. Slāpekļa saturs: 21% min
3. Pielietojums: mēslojums, lauksaimniecība, rūpniecība


Ķīmiskais amonija sulfāta mēslojums

L Īpašības:
Amonija sulfāts (NH4) 2SO4 ir neorganisks sāls ar daudziem komerciāliem mērķiem. Visbiežāk izmanto augsnes mēslojumu. Tas satur 21% slāpekļa kā amonija katijonus un 24% sēra kā sulfāta anjoni.

L Mēslojums tiek izmantots
Primārais amonija sulfāta izmantojums ir kā mēslojums sārmainās augsnēs. Augsnē atbrīvo amonija jonu un veido nelielu skābes daudzumu, pazeminot augsnes pH līdzsvaru, vienlaikus dodot būtisku slāpekli augu augšanai. Galvenais trūkums amonija sulfāta izmantošanai ir zemais slāpekļa saturs salīdzinājumā ar amonija nitrātu, kas palielina pārvadāšanas izmaksas.
To izmanto arī kā lauksaimniecībā izmantojamu aerosola adjuvantu ūdenī šķīstošiem insekticīdiem, herbicīdiem un fungicīdiem. Tur tas darbojas, lai saistītu dzelzs un kalcija katijonus, kas atrodas gan ūdens, gan augu šūnās. Tas ir īpaši efektīvs kā adjuvants 2, 4-D (amīnam), glifosātam un glufosinātam herbicīdiem.
Amonija sulfāts apmierinās īslaicīgu sēklu deficītu kultūrām un ganībām, prasības par kultūraugu kvalitāti vai ganību uzturēšanas sēra prasības.
Amonija sulfāta granulu ieteicams izmantot lauka apstākļos un apgriešanas apstākļos, bunkurā piepildot sēklas un apstrādājot sēklas. To lieto maisījumos Cropmaster, Ammo 31 un Ammo 36.
Amonija sulfāta standarts ir ieteicams gan pastorāliem maisījumiem, gan apraidei.

Ķīmiskais amonija sulfāts Laboratorijas izmantošana
Bioķīmijā amonija sulfāta izgulsnēšanās ir izplatīta metode olbaltumvielu attīrīšanai ar selektīvu izgarojumu; Amonija sulfāts ir ļoti labi šķīst ūdenī un tādējādi var izgatavot ļoti koncentrētus šķīdumus, kas var "sālīt" olbaltumvielas, izraisot to nokrišņu koncentrāciju. Tas nodrošina ērtu un vienkāršu līdzekli, lai frakcionētu sarežģītus olbaltumvielu maisījumus. Tāpat amonija sulfāts ir arī uzskaitīts kā sastāvdaļa daudzām Amerikas Savienoto Valstu vakcīnām slimnīcas centra ietvaros.
Pārtikas piedeva
ASV Pārtikas un zāļu pārvalde kā pārtikas piedeva amonija sulfātu uzskata par vispārēji atzītu par drošu (GRAS), un Eiropas Savienībā to apzīmē ar E numuru E517. To lieto kā skābuma regulatoru miltos un maizēs.
Ražošana bez parauga 21% N Amonija sulfāts Citi lietojumi
Amonija sulfātu mazā apjomā izmanto citu amonija sāļu, īpaši amonija persulfāta, gatavošanā.
Sēra (33S) NMR spektroskopija ar ārējo standartu tiek izmantota piesātinātajam amonija sulfāta šķīdumam smagā ūdenī (2H2O) ar maiņas vērtību 0 ppm.
Amonija sulfāts ir izmantots arī liesmu slāpējošās kompozīcijās, kas darbojas tāpat kā diamonija fosfāts. Kā liesmas slāpētājs, tā samazina materiāla sadegšanas temperatūru, samazina maksimālo svara zudumu līmeni un palielina atlieku vai ķīmisko vielu daudzumu. Tā liesmas slāpētāju efektivitāti var uzlabot, sajaucot to ar amonija sulfamātu.
Amonija sulfāts ir izmantots kā koksnes konservants, taču tā higroskopiskā rakstura dēļ šī lietošana lielā mērā tika pārtraukta saistīto problēmu dēļ ar metāla stiprinājuma koroziju, izmēru nestabilitāti un apdares kļūmēm.
Lietošanas rādītāji un ieteikumi

Faktiskās izplatības likmes būs atkarīgas no saimniecības tipa, klimata, produktivitātes un augsnes tipa. Ir pieejami augsnes testēšanas un mēslojuma plāni, lai nodrošinātu, ka jūs izmantojat pareizo produktu ar pareizu likmi. Zvaniet mūsu klientu centram, lai saņemtu informāciju.

Amonjaka amonjaka iztvaikošana no amonija sulfāta ir ļoti maza salīdzinājumā ar urīnvielu, tāpēc pieteikumu grafiks ir elastīgs.

Iztīriet iekārtas pēc lietošanas, lai izvairītos no korozijas. Amonija sulfātu var uzglabāt sezonā, kamēr tas tiek turēts vēsā, sausā un labi vēdinātā vietā.


Produkta nosaukums

Amonija sulfāts

Citi nosaukumi

Amonija sulfāts, AS, SOA (amonjaka sulfāts), SA, Amsul, AMS, amonija sulfāts

(MF) Molekulārā formula

(NH4) 2SO4

Molekulārais svars

132.14

CAS Nr.

7783-20-2

EINECS Nr.

231-984-1

HS kods

3102210000

iespējas


Viegli šķīst ūdenī, nešķīst spirtā, acetonā, var reaģēt ar sārmiem un atbrīvot amonjaka gāzi.

Higroskopisks, pēc mitruma absorbcijas viegli sasilst
Smaka Neliela amonjaka smaka


Parametri

Standarta

pamatojoties uz GB535-1995

Testa rezultāts

Izskats

nav redzams

mehāniski piemaisījumi

nav redzams

mehāniski piemaisījumi

Slāpekļa (N) saturs% ≥

20.5

20.8

Mitrums (H2O),% ≤

1.5

1,0 (sausā bāze)

Brīvā skābums (H2SO4),% ≤

0.2

0,18


Manufacture Free Sample 21% N Ammonium Sulfate.jpg