Panyu melnā darbnīca nātrija Polysulfide amonija sulfāts liellopu subprodukti Ox naga apstrāde

Amonija, nātrija sulfīda unhairing uzsūkšanās peroksīda balināšanu garšas vārītas gaļas tirgus kabīne

Panyu, melna darbinieku sirdsapziņas nosodīja jaunumi reportieriem pirms semināra; tiesībaizsardzības iestādes konstatēja aizliegtas un konfiscēja simtiem kilogramus ēdiena

Vienkārša pārtikas vārīti trauku cūku ausis, trotters, vērsis, liellopu gaļas cīpslas ir ko daudzi sabiedrības locekļi labi, bet aiz šo garšīgs, iegremdējot ar toksiskām ķīmiskām vielām, jūs dare baudīt? Nesen, pazemes melnā darbnīca Panyu, darbs no jauna izteikt ikdienas noplūdes, darbinieku atklāj HIV aukstu ēdienu procesu. Viņš teica, ka, sākot ar 2008, liela daļa šāda veida HIV aukstu ēdienu plūsmas Panyu gaļas tirgū. Bet vietējā, izlases veida pirkumu skaits nepieteiktas vizītes laikā vadītājs gatavo trauku, atklājusi nāvīga sulfīdus.

Naktī pirms pagājušajā naktī pulksten 11 o ' clock, kvalitātes uzraudzību, Wei Jian, Guangzhou City rūpniecības un komercijas kopīgā tiesībaizsardzības un sabiedrības drošības departamentu, veikt izpildes darbību, šī melnā darbnīca, nozvejotas uzsūkšanās nezināms šķidrumā auss, cūkas pēdas un citi simtiem kilogramus un toksiskām ķīmiskām vielām, bet iesaistīto cilvēku nav konstatēta. Šobrīd, kopīgā tiesībaizsardzības iestādēm par turpmākiem pētījumiem par incidentu.

1, lauza trīs ķīmiskajām putām, maigs un sulīgs

Zēns Hai strādāja Guangzhou gadiem (nav viņa īstais vārds), shiqiao, Panyu rajona atrodas East Central un krustojumi, pār vairāk nekā 10 m no pazemes gaļas pārstrādes melnā darbnīca Panyu autoceļu viadukts darbā. Skatīties priekšnieks nopirka auss, cūkas gaļa, pēc ceļa toksisko ķīmisko vielu pēc mērcēšanas, tad nosūtīts gaļas tirgū ar augstas cenas apstāsies, galu galā devās uz tautas tabulām.

"Sirdsapziņas, jūs nevēlaties, lai šie piesārņoto dārzeņi un citi." Hai teica, lai gan viņš izstājās no melnā semināra darbu, bet joprojām izvēlējās noplūdes plašsaziņas līdzekļiem. Lai pierādītu šausmīgi toksisko vārītu ēdienu pieņemšanas procesā, Hai speciāli celta no melnā darbnīca toksisko ķīmisko vielu grupu.

"Ar ūdeni, izmantojot Nātrija sulfīds, visus matus uz gaļu off." Hai teica, daži melnā pulvera nātrija sulfīda un nodot tikai vienai trešdaļai izšķīdina ūdens spaiņi, maisa pēkšņi izplūst aizrīšanās asa smarža klepu. Vēlāk, Hai ir trīs tumšas, pūkains govs ausis, iemērc nātrija sulfīda šķīdums pēc laika posma, Hai, likts uz gumijas zābakos kļūt solis uz spiedoga "(NAS) ir stipra bāze, mīkstina matus, iziet.

Pēc trim vadošajiem epilāciju un ievietots ļoti kodīga smaka amonija sulfāts risinājumu mērcēt. "Amonija sekas ir tādas, ka stingrāku matu folikuls uz gaļu, mīkstums kļūst gluda." Hai teica, ka pēdējā operācija ir rūpniecības kvalitātes ūdeņraža peroksīda (pazīstams kā ūdeņraža peroksīds) uzsūkšanās līderis ir spēcīga balināšanas efektu ūdeņraža peroksīda kā spēcīgs oksidējošu aģentu.

Pēc apmēram stundu kopā trīs ķīmisko vielu, pēdējie trīs netīrās vadonim tikai būt atdzimis, tad kļūst balts un gluda, vārīti piegaršu, vārīti pārtikas stendiem, kurus var nosūtīt uz gaļas tirgū pārdošanai.

2 veikt nepieteiktas vizītes melnā darbnīca nobāzts lopu audzētava

Caur punktu okeānā, 29. augusts pulksten 6 pēcpusdienā žurnālistu izmeklēšanu uz vietas konstatēja šo melnā darbnīca nobāzts lopu ferma, govs mēsli ap melno seminārs pārpildīta, nediena smaržojošiem. Ir bloķēti melnā darbnīca kopā četras operācijas, papildus istaba ar divām sievietēm ārpus mute lopu kropļošanu un citas operācijas. Reportieriem ienāca uz melnā darbnīca mazāk nekā minūti vēlāk, monitoram 3 vīrietis parādījās preses konferencē, reportieri bija rast attaisnojumu atstāt.

Hai paziņoja, ka tā ir ienesīga nozare, izmaksas tikai divas juaņa, līderis pēc ķīmiskās apstrādes var pārdot sešas vai septiņas vienu, kad halogēna var pārdot par vairāk nekā 10 mārciņas par augstām cenām. "Tāpēc, ka tie ir ļoti uzmanīgs, apskatīt svešinieks tuvākajos pratināšanas." Hai teica, ka šī melnā darbnīca sāka astoņi vai deviņi katru nakti, pieklauvēt pie agri no rīta, dienā Niu ē, cūku kājas, veicot vairāk nekā 300 kilogramu toksiskus produktus, ir vairāk nekā 1000 juaņa no ienākumiem par katru dienu. No 2008 gada, melna Panyu, liels skaits seminārā apstrādāt preču plūsmu uz vairāk gaļas tirgū.

3, pārbaudes vadītājs deli atklāta sēra dioksīds

Pēc tam šo reportieris devās Zhong Cun Panyu, Qing viņš gaļas tirgū, piemēram, ēdiena stendos nejauši nopircis pāris vērsis, kas gatavoja ēdienu. Pārbauda ar okeānu, līderis, apstrādes metožu un to, kā viņš parāda, kā noir. Lai apstiprinātu Hai skatu, reportieris ar Hai ražo nopirka līderi līderi nāca pie South China universitātes tehnoloģiju departamenta pārtikas testēšanas un konstatēja, ka abi līderi atrasts tādu pašu summu par sēra dioksīda atliekas. Inspektori teica sēra dioksīda koncentrāciju veidā sērūdeņradis kuņģa un sērūdeņradis ir spēcīga neurotoxin, nāvīga.

4, izmeklējot 27 sastāvdaļas uzsūktu šķīdumu ķīmijā

Pagājušajā naktī pulksten 10, pēc ziņojuma attiecīgajiem valdības departamentiem, Hai Express Reporter pavada Guangzhou biroju kvalitātes un tehniskā uzraudzība, administrēšana, tirdzniecības un rūpniecības, vietējo ielu un policija ieradās melnā darbnīca, bet tagad bloķēta vārtiem vairākas darbības un pasākumi nav redzams caur durvīm, tur.

Pagājušajā naktī 11:10, kopīgu likumu apstiprina tiesībaizsardzības darbiniekiem, galu piespiežot atvērts durvīm ieiet skatuves, atklāju māja pamesta, bet hit smaka. Grēdas mājā pāri vairāk nekā 20 zilas plastmasas mucas ķīmiskajā rūpniecībā, no kuriem 20 liela muca ir vairākas govis un cūkas ausis, nagi, cīpslām un citām sastāvdaļām ķīmisku risinājumu uzsūkšanās ir caurspīdīgs, dažas sastāvdaļas ir tumšs un smirdošs un piesaistīja daudz mušu. Arī izmanto vairākas atstājis pie skatuves, identificēti kā tehniskais ūdeņraža peroksīda šķīdumu un pulvera amonija sulfāta 27,5 %.

Vairāk nekā 10 minūtes vēlāk, tiesībaizsardzības iestāžu darbiniekiem atrast telpas operāciju masquerading kā kopmītnes istabā, konfiscēti vairāk nekā 7 barelu mērcēšanas sastāvdaļas, kā arī 50 kg un amonija sulfāts, nātrija sulfīda pulveris ar 100 kg. Krampji, Nātrija sulfīds un amonija sulfāta uz iesaiņojuma, redzēja šo reportieris bija skaidri atzīmēts ar "aizliegts pārtikas" brīdinājumi.

"Tie darbojas bez licences, var raksturot kā melnā pazemes alas, bet tās sastāvdaļas ir toksiski, arī nepieciešama turpmāka pārbaudes." Pilsētas biroja kvalitātes un tehniskā uzraudzība, viens tiesībaizsardzības oficiālā teica, jo trūkst attiecīgo iesaistīto cilvēku, tālāk izmeklēt lietas, kas ir daudz grūtāk. Apmēram 2 pulksten vakar, likums, tiesu izpildītāji nesegtās sastāvdaļas ar ūdeni, kas sver aptuveni divas tonnas, sastāvdaļas, neto svaru līdz pat simtiem kilogramus, izņemot paraugus testēšanai, bet pārējām sastāvdaļām pievērsīsies nekaitīgu apglabāšanu.

Tirgus apmeklējumi

Atsevišķiem kabīne īpašniekiem ielaisti lēta ēdiena

Jaunu Express News vakar, reportieris, kas apmeklētās ir Tianhe district, Tong Xia un Dong Pu, un akmens zīmolu ciems, un loceklis ciematu un sporta ceļu vairāku lielu gaļas tirgus atklāti, katras mājas gaļas tirgus ir divas mājas pārdod lopus cūkas auss un naga, vārīti pārtikas dokumentu mutē, neskatoties uz visvairāk kabīne ir teica, šie pārtikas materiāla ir oficiālu gaļas Apvienotajā rūpnīcā , bet arī ir atsevišķas kabīnes uzņemts tiek pirkts Yu privāto cilvēku Street, jo privātu gaļas ielas cena būs zema daži.

"Šie (sastāvdaļas) kad preces arī apstrādā, jo ražotāji darīt, mēs nezinām par." Tong gaļas vairumtirdzniecības tirgū saskaņā ar ēdiena kabīne īpašniekiem teica, viņš ieguva vairāk nekā 20 dienas vairāk sautētiem savas govis un cūkas ausis, pārdod ļoti labi, trim vai četriem pēcpusdienā pirms tās izpārdot.