Wengfu: Ķīmijas Mining "mazulis"

"Kad runa ir izmantot phosphogypsum, pašsaprotama ir izmantot phosphogypsum uz būvmateriālu ražošanu, bet tas bija vienkārši zemu attīstības līmeni. Phosphogypsum satur daudz vērtīgu resursu, piemēram, sēra, ja to izmanto labi, var ne tikai atbrīvot trūcīgos resursus ūdes spiediens, bet arī uzņēmumiem, lai izveidotu jaunu peļņas pieauguma punkts. "Kādas grupas priekšsēdētājs viņš Haoming wengfu deva prom grupas vispārējo pieeju izstrādi un izmantošanu, phosphogypsum.


Kā viens no vadošajiem uzņēmumiem Ķīnas fosfora ķīmijas rūpniecības, wengfu grupa darīja lielu darbu, par visaptverošu izlietojuma phosphogypsum. "Tādā pašā nerimtīgā izpēte, mēs noskaidrojām, ka tikai caur ķīmiskie līdzekļi, izmantojot tehnoloģiskās inovācijas attīstības un phosphogypsum, cieto atkritumu utilizāciju, var maksimizēt funkciju par katras tajā ietvertās vielas, patiesi sasniegtu resursu pārstrādi, kaut šķietami nevērtīgs mazuli, atklāt nenovērtējams vērtību." Viņš Haoming teica. Šajā kursā wengfu vadībā grupa sāka treknrakstā prakse, un tika veikti galvenajiem atklājumiem.


Visievērojamākā ir ražošanas no phosphogypsum un tās ietekme uz tautsaimniecību amonija sulfāta izmantošana ir iesniegusi 10 reizes pieauguma līmeni.


Ir iemācījušies šo reportieris, wengfu grupa neatkarīgu izpētes tehnoloģiju un jaunu tehnoloģiju attīstību, galvenais process ir metathesis reakcijas ar amonija karbonāta un ģipša ražot amonija sulfāts un kalcija karbonāta. Wengfu ir būvēti, izmantojot šīs tehnoloģijas patlaban ikgadējo produkciju 250000 tonnu amonija sulfāts, augu ar gada patēriņu 520,000 t phosphogypsum un 85,100 tonnas oglekļa dioksīda samazināšanas.


"Tas šobrīd lielisks veids, kā izmantot phosphogypsum. Ja mēs izmantojam tik daudz phosphogypsum ģipša ķieģeļu ražošanu, produkcijas ir 50 miljoni juaņa, un ja tie vēlas izmantot tehnoloģiju, lai nojauktu, amonija sulfāts un kalcija oksīds produkciju ražo var sasniegt vairāk nekā 400 miljoni juaņa. Ne pašu ideju, atšķirīga tehnoloģija, phosphogypsum, vērtība pieauga gandrīz 10 reizes. Tas ir jauda tehnoloģiju. Mēs izstrādājam phosphogypsum, ir jābūt ilgstošu labumu. Viņš Haoming teica. Pēc viņa teiktā, pašlaik daļiņas amonija sulfāta uz starptautisko cenu varēja pārdot par $ 300 tonnu.


Vēl viens paņēmiens ir izmantot ražo sērskābes un laima phosphogypsum. Ir saprotams, ka šī tehnoloģija phosphogypsum dehidratācija, atšķaidītu suspensija ūdenī un bezūdens ģipsis, ievadiet unikālo suspensijas calciner reaktorā ar sadalīšanos, iegūt jaukts gāzes sēra dioksīda sērskābi skābā sistēmā, iegūst, izmantojot attīrīšanas, transformācijas, piesaistot sērskābes. Šobrīd saskaņā ar šo tehnisko, protams, wengfu ir izveidojuši gada ražošanas jaudu 5000 tonnu phosphogypsum sadalīšanās un izmēģinājuma apkures ierīci, izmantojot galveno parametru optimizācija pamats industrializācijas.


"Phosphogypsum satur lielu daudzumu sēra, no vienas puses ir spēcīga kodīgas skābes, atnesa lielas nepatikšanas krātuves, bet no otras puses, sēru un fosfāta mēslojuma ražošanas un nozīmīgu resursu nepietiekamības dēļ katru gadu amonija importa miljoniem tonnu sēra ražošanai. It īpaši pēdējos gados, augstas cenas, sēra, smago slogu uzņēmumiem un valsti. Tādēļ, ja skābes sadalīšanās phosphogypsum, tiešām ir noderīga lieta. Viņš Haoming teica. Reportieris uzzināju, ka, 2010. gadā, wengfu ieguldīti 430 miljoni juaņa uzstādītu iekārtu, ekstrahējot no phosphogypsum sulfāts, patērē 1,5 miljonus tonnu fosfora ģipša ražot 600000 tonnu sērskābi.


Wengfu grupu, izmantojot ķīmiskās sadalīšanās phosphogypsum izmantots phosphogypsum ražo sērskābes un kalcija karbīda trešo izpēte. Tehnoloģija ir pievienojot reducējoši aģents, sadalīšanās reakcija, applūdušas loka krāsnīs, atbrīvojot sēra dioksīda, ir kalcija oksīds, kalcija oksīda un oglekļa materiālus, kas iegūti pēc reakcijas, kalcija karbīda, kalcija karbīdu. Kalcija karbīds ir svarīgi ķīmiskās izejvielas, pašreizējo ikgadējo iekšzemes pieprasījums, apmēram 10 miljoni tonnu, cenu 5000 juaņa tonnu, tāpēc izmantot phosphogypsum ražot sērskābes šķīduma un kalcija karbīda saimnieciskie labumi ir ievērojama.


Turklāt, izmantojot kālija sulfāts ražošana no phosphogypsum wengfu pēta jaunu domāšanas veidu. Saskaņā ar viņam Haoming ieviesa pirms Apvienotā Karaliste, Japānu un Indiju, bijušajā Padomju Savienībā bija fosfora kālija sulfātu ģipša ražošanas un kālija hlorīda pārvēršanas metode tiek pētīta, pēta principiem un procesa parametrus. Izmantojot šo metodi, utilizāciju, phosphogypsum var būt līdz pat 65 % ~ 70 % kālija sulfāts ražot augstas kvalitātes mēslojumu un blakusprodukts amonija hlorīds, kalcija karbonāts arī sniedza izejvielu mēslojuma un cementa. Tikmēr, ražojot zemu enerģijas patēriņu, zemu investīciju, gandrīz nekādu "trīs atkritumi", neatkarīgi no ekonomiskā un vides viedokļa ir vērts veicināšanu.


Wengfu grupas ierēdņi teica reportieriem pašreizējo wengfu fosfora ģipsi izmanto ir 63 %, tālu pārsniedz līmeņus, kas nepieciešami valsts. Wengfu, pats vēlējies būt cerību "Divpadsmit piecu" periodā, phosphogypsum izmantošanu var sasniegt 100 %.


Tomēr teicis reportieriem viņš Haoming un, neskatoties uz daudz darbaspēka un materiālu resursu pētniecības un izpēte, ekonomiskā atdeve ir gūti arī, bet tikai uz to pašu spēks ir pārāk vājš. Pēc viņa domām, phosphogypsum visaptverošu izlietojuma piešķir lielu nozīmi attiecīgās valsts struktūrvienībās, veido atbilstošu zinātnes un tehnoloģijas kopīgajam pētījumam, ko veic ekspertu grupa, kā _ arī iestatīt nozares mēroga centieni atrisināt šo problēmu.


"Attīstot riņķveida ekonomiku, veselīga vide un veidot zaļās ķimikālijas, ir bizness, viena uzņēmēja atbildība. Tas ir bezgalīgs labas lietas, un mēs neatlaidīgam tā un darīsim visu iespējamo. Viņš Haoming teica.