Zhanglong, kas satur amonija Persulfate pie ātrgaitas piekabes riepa noplūdi izraisījis smagas traumas

3:30, karājas zhanglong ātrumu uz pusi Zhangzhou, aptuveni 2 kilometrus no Nanjing Toyota importa aizmugures riepa neizturēja. Vairāk nekā 20 metri, aizmugurējās uguns no braukšanas. Piekabe izgāja uz kādu gabaliņu pirms apstājās. Šajā brīdī 12 riepām un auto rezerves riepa ielauzās liesmas. Amonija persulfate augstas temperatūras grilēšanas ātri sadalīšanos, ko veido stipri skābu maisījuma izdalīšanos. Negadījums, 1 basām izvairīties tiek dedzināti.

Februāris 28, 3:35 A.M., zhanglong Nanjing ātrgaitas piekabes riepa teritorijā ugunsgrēki, auto 25 tonnas amonija persulfate ar augsttemperatūras Grill sadalīšanos, noplūdes, atbrīvojot lielu asa gāzes apjomu. Vietējās ugunsgrēka pakalpojumus, ātrgaitas ceļu policija, šoseju departaments nekavējoties noņemt briesmu darbu līdz pat 8 stundām. Negadījumi, bīstami sadalīšanās produkti 1 sadedzināja, tika nosūtītas 175 slimnīcā ārstēšanai.

13 riepas ielauzās liesmas

Vakar pusdienas laikā piekabes vadītājs Qiu Zhenhuai teica kolēģi notika Qiu Shuizeng, pat slikti veiksmi, "ja viņš izkāpa no kurpēm būtu jauki." Pusnakts, trīs vīru Ming un Qing Qiu Zhenhuai un tautiešu Qiu Shuizeng piekabes pārvadā 25 tonnas amonija sulfāts no mājām uz Xiamen. 3:30, karājas zhanglong ātrumu uz pusi Zhangzhou, aptuveni 2 kilometrus no Nanjing Toyota importa aizmugures riepa neizturēja.

"Atskanēja, automašīnu sadedzināja ļoti ātri." Qiu Zhenhuai teica, nepievērsa uzmanību, bet to atvērt vairāk nekā 20 metri, aizmuguri no ugunsgrēkiem. Nekavējoties apturēt cēloņi aizmugures borts, piekabju, brauca daži attālumā pirms apstājās. Šajā brīdī 12. aizmugurējās riepas un rezerves riepa bija ielauzās liesmas. Amonija persulfate augstas temperatūras grilēšanas ātrs sadalīšanās, formu stipru skābju maisījumi, noplūda, plūsma uz priekšu.

1 cilvēki izvairītos basām kājām Burns

Nakts ir tumša, piekabe divi cilvēki nav informēti par briesmu tuvošanos. Qiu Zhenhuai pirmais skats, tad sauc Qiu Shuizeng izkāpt aizbēgt. Bet ciema iedzīvotāji, kliedza augšup uz abām kājām, tad samazinājās. Šoruden, kājas, rokas, gurni ir stipri skābu sadalīšanās produkti, dedzināšana uz ceļa. Qiu Zhenhuai paņēmu kolēģi, ilga vairāk kā 10 metru attālumā pirms to apturēt.

Pirmo reizi ierados Zhangzhou ātrgaitas satiksmes policijas brigādes, policija atrada Qiu Shuizeng tika ievainoti, nekavējoties ārstēti vietējā slimnīcā. Nanjing, bet neglīts slimnīcas ārsti konstatēja Qiu ir zaudējumi bija ļoti nopietns. Policijas un ārsti ātri nosūtīts Qiu Shuizeng 175 slimnīcā ārstēšanai. Žurnālisti uzzināja, ka ievainots Qiu Shuizeng General 20 % ar smagu apdegumu ekstremitāšu un sēžamvieta, pašlaik nav nekādu dzīvību, bet tā joprojām atrodas intensīvās terapijas nodaļā ārstniecības.

Ugunsdzēsēju 8 stundas noņemt briesmas

Pēc signāla saņemšanas, Nanjing ugunsdzēsējiem kapteinis Zou Xuefu likme 3 iekārtas, 18 karaspēku ieradās. Saskaņā ar Zou Xuefu ieviesa, viņi ieradās, piekabe asti-8 riepas joprojām dedzina, amonija persulfate ar atklātu liesmu, grils, ātri pārtraukumi lejā vērā ķīmiskie savienojumi, aptverot gandrīz 50 metrus augsta ātruma ceļu, bija piepildīta ar asa smarža ir spēcīga skābe.

3:40, Zhangzhou pilsētas ugunsdzēsēju sāka pārrobežu reģionālo neatliekamās palīdzības procedūras, ārkārtas situāciju plānošana tieši zem ugunsdzēsības Squadron secret 2 ierīces, 12 karavīri veic pēc pastiprinājuma. Ugunsdzēsēju priekšnieks, Zeng banda vadīja komandu steidzās uz skatuves neiztrūkstošā komanda komandu Noņemt briesmas.

Aptuveni 5 no rīta, ugunsgrēks ir pilnībā apdzēsts. Ugunsdzēsēji no ūdens, šoka, atšķaidot zemes virsmas korozija novērst ķīmisko sadalīšanos. Pie apmēram 10 no rīta, ārkārtas pamata. plkst. 11.30, avārijas transportlīdzekļi bija velkamo prom, parasto transportlīdzekļu satiksmes ceļiem. Nelaimes gadījuma cēlonis ir notiek izmeklēšana. (South-East tīkls)